Formularz kontaktowy

Jeśli potrzebujesz porady prawnej, wzoru pisma lub innego rodzaju pomocy prawnej, skorzystaj z formularza kontaktowego. W ciągu kilku godzin skontaktuje się z Tobą jeden z naszych prawników.

Imię i nazwisko (dobrowolne)

Adres e-mail (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisy wymagają zaznaczenia poniższej zgody. Oczywiście nie będziesz otrzymywał od nas żadnych wiadomości niezwiązanych z Twoją sprawą. Przesłane dane i informacje będą udostępnione tylko prawnikowi analizującemu sprawę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przygotowania bezpłatnej wstępnej analizy sprawy wraz z wyceną. Zgadzam się na otrzymanie oferty pomocy prawnej.

Najczęstsze pytania

Przed skorzystaniem z naszej pomocy możesz zapoznać się z tym kim jesteśmy i jak wyglądają nasze usługi.

Czy wysłanie pytania jest bezpłatne?

Tak. W odpowiedzi otrzymasz propozycję pomocy prawnej z ewentualną wyceną.

Co zawiera porada prawna?

Przykładową poradę prawną możesz zobaczyć tutaj. Porada prawna zawiera dokładny opis stanu faktycznego z jego analizą prawną, podanie przepisów mających zastosowanie do sprawy oraz możliwe do podjęcia drogi prawne z zaproponowaniem najrozsądniejszej z nich. Porada może również zawierać wzory niezbędnych dokumentów.

Jak szybko otrzymam poradę?

Wycenę porady otrzymasz w ciągu 24 godzin od wysłania pytania. Natomiast porada prawna zazwyczaj przygotowywana jest nie dłużej niż 3 dni. Jeśli Twoja sprawa jest pilna, poradę otrzymasz w terminie 1 dnia.

Co jeśli mam pytania do otrzymanej porady?

Jeśli opinia jest dla Ciebie niejasna lub niepełna, na pewno wyjaśnimy Twoje wątpliwości. Nie ma przeszkód do zadania pytań uzupełniających, jeśli nie wykraczają znacząco poza ustalony zakres porady.

Ile kosztuje porada prawna?

Kosz porady jest każdorazowo wyceniany zależnie od stopnia skomplikowania. Zadanie pytania nic nie kosztuje, więc warto skorzystać z naszej wyceny, w której wstępnie określimy możliwe środki prawne i koszt porady.

Kto przygotowuje porady?

Wyspecjalizowani prawnicy będący najczęściej autorami MaszPrawo.org.pl. Dzięki współpracy z osobami o różnych specjalizacjach Twoja sprawa trafi do osoby posiadającej doświadczenie w danym rodzaju spraw.