Pozew przeciwko PFR Tarcza Finansowa

  Szanowni Państwo,

  W celu zapewnienia Państwu rzetelnej pomocy dostosowanej do Państwa potrzeb, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nie musi on zawierać wszystkich informacji o sprawie. Wystarczy podanie najistotniejszych kwestii.

  Imię i nazwisko lub nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu do kontaktu

  1. Sprawa (wypełniany formularz) dotyczy:

  2. Kwota przyznanej subwencji

  3. Kwota nieprzyznanej subwencji

  4. Powód nieprzyznania subwencji w pełnej kwocie lub nieuwzględnienia odwołania

  Uwagi

  5. Czy wnosił Pan / Pani reklamację w ramach tzw. postępowania wyjaśniającego? W tym postępowaniu bank przekazywał pismo i dokumenty przedsiębiorcy do PFR, a PFR rozpatrywał zgłoszenie pozytywnie lub negatywnie

  Uwagi

  Poniżej możesz załączyć pliki istotne dla sprawy. Na tym etapie wystarczy umowa subwencji i decyzja subwencji. Jeśli przesyłałeś(-aś) już nam te dokumenty, nie musisz tego robić. Limit wielkości pierwszego załącznika to 5 mb. Limit wielkości pozostałych trzech załączników to 2 mb dla każdego z nich. W przypadku większej ilości plików lub rozszerzeń rar i zip możesz udostępnić je np. poprzez Google Drive.
  Przepisy wymagają zaznaczenia poniższej zgody. Przesłane dane i informacje będą udostępnione tylko prawnikowi analizującemu sprawę. Tutaj możesz zapoznać się z informacjami wymaganymi przez art. 13 RODO.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę na potrzeby sporządzenia bezpłatnej analizy sprawy. Podane przeze mnie dane mają charakter poufny i mogą zostać wykorzystane jedynie w wyżej wymienionych celach. W każdej chwili mam prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnej formie.